Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji Ekspresy Jura Polska (dostępność towaru)

Na karcie produktu podajemy informację o stanie towaru oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj 24 godziny.


Termin wysyłki Ekspresy Jura Polska

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Nasi konsultanci poinformują Państwa o wydłużającym się czasie realizacji zamówienia.


O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia po otrzymaniu ze sklepu zmiany statusu na:

  • CZEKAMY NA WPŁATĘ - oznacza, że czekamy na wykonanie przelewu i wpływ środków na nasze konto bankowe za zamówienie, w przypadku zamówienia w formie przedpłaty
  • W TRAKCIE REALIZACJI - oznacza, że zamówienie jest w trakcie kompletowania i przygotowywania do wysyłki.

Zamówienia staramy się potwierdzać niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy w godzinach 800 - 2100 od poniedziałku do piątku). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.

  • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia,
  • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich które współpracują z proficafe.pl. Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów drogą przewidzianą w umowie pomiędzy nami a firmą kurierską.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl