• Promocja

Opcje przeglądania

Linia WE

Ekspres do kawy JURA WE6

Ekspres do kawy JURA WE6
Ekspres do kawy JURA WE6

Dla miłośników klasyki

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. Nowy model ekspresu do kawy JURA - WE6 przyrządzi pełną gamę klasycznych specjałów kawowych, takich jak ristretto, espresso i kawa. Zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów, zasobnik na ziarna kawy o pojemności 500 g i zbiornik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy w miejscu pracy. Umieszczone z przodu przyciski bezpośredniego wyboru oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta nawet dla kogoś, kto obsługuje go po raz pierwszy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 590,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome

Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome
Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome

Dla miłośnikowywch kawowych specjałów

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA - WE8 to idealne urządzenie dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak, różnorodność specjałów kawowych i walory estetyczne. Zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów, zasobnik na ziarna kawy o pojemności 500 g i zbiornik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy w miejscu pracy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak latte
macchiato, flat white czy cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności przesuwania filiżanki. Umieszczone z przodu przyciski bezpośredniego wyboru oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta nawet dla kogoś, kto obsługuje go po raz pierwszy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7 490,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox

Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox
Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox

Specjały kawowe w miejscu pracy

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Ekspres WE8 w sam raz nadaje się dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak, różnorodność specjałów kawowych i walory estetyczne. Zbiornik wody o pojemności 3 l, pojemnik na ziarna mieszczący 500 g ziaren i pojemnik na fusy z 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak kawa latte macchiato, kawa flat white czy kawa cappuccino, za naciśnięciem przycisku. Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta również dla niewprawnych użytkowników. WE8 z elementami w szlachetnym kolorze Dark Inox jest modną ozdobą każdej kuchni dzięki przejrzystemu wzornictwu opartemu na prostych liniach.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 7 490,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl