Asortyment Moje zakupy
 • JURA - Filtr do wody CLARIS Smart 1 szt.

  0
  Cena: 69,90 zł 69.90
  ilość szt.
  dodaj do przechowalni
  Dostępność: duża ilość
  Wysyłka w: 24 godziny
  Producent: Jura
  Kod produktu: D0FA-920D6_20161227225352

  Opis

  Można stosować do każdej wody bieżącej
  Filtr CLARIS Smart działa zgodnie z profesjonalną zasadą przepływu do góry i zawsze filtruje taką ilość wody, jaka właśnie jest potrzebna do przyrządzenia kawy. Dzięki innowacyjnej formule wkłady filtra można stosować na całym świecie do każdej wody bieżącej. Odpowiednio dostosowany granulat zapewnia skuteczne jak nigdy dotąd odfiltrowanie wapnia do optymalnej ilości (również w przypadku niewielkiej twardości wody) oraz redukcję wszystkich substancji szkodliwych. Jednak minerały i związki fluoru, działające jako ważne nośniki smaku, pozostają w pełni zachowane. Dzięki zawsze optymalnej stabilizacji zawartości wapnia i skutecznej filtracji substancji szkodliwych uzyskuje się rezultat w postaci optymalnej jakości wody, gwarantującej doskonały aromat kawy.


  Automatyczne rozpoznawanie filtra
  Aby umożliwić komunikację między filtrem i automatycznym ekspresem do kawy, JURA korzysta z nowoczesnej technologii RFID. Każde urządzenie z inteligentnym systemem wody (Intelligent Water System, I.W.S.®) automatycznie rozpoznaje, kiedy filtr jest używany, samodzielnie przełącza się na tryb filtrowania i rozpoczyna płukanie. Kiedy czas eksploatacji filtra dobiega końca, automatyczny ekspres do kawy informuje o zbliżającej się wymianie filtra. Jeśli nie zostanie ona wykonana, urządzenie uruchamia tryb usuwania kamienia. Po określonym zużyciu pojawia się żądanie usunięcia kamienia. Można je przeprowadzić tylko po wyjęciu filtra. Błędy w obsłudze wynikające z nieporozumień zdecydowanie należą do przeszłości.

  * CLARIS Smart jest przeznaczony do automatycznych ekspresów do kawy wyposażonych w inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®).

  JURA filtrowanie wody

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium