• Promocja

Profesjonalne ekspresy do kawy Jura

Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnego ekspresu do kawy marki Jura? W takim razie doskonale się składa, gdyż w bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz modele cieszące się niemałą popularnością wśród kawoszy. Oferujemy zarówno ekspresy, które świetnie sprawdzą się w biurze czy gabinecie, jak i w kawiarni z prawdziwego zdarzenia. Nie wierzysz? Może czas się przekonać, jakie tajemnice kryje w sobie nasza oferta? Znajdziesz u nas profesjonalne ekspresy do kawy, które wyróżniają się niepodważalną solidnością wykonania, nowoczesnością, a przede wszystkim funkcjonalnością. Przygotowanie filiżanki ulubionej, pełnej aromatu kawy nigdy nie było tak proste i co najważniejsze tak szybkie!

Ekspres do kawy JURA GIGA 6

Ekspres do kawy JURA GIGA 6
Ekspres do kawy JURA GIGA 6

JURA na nowo definiuje pojęcie automatycznych ekspresów do kawy GIGA 6. Ten profesjonalny ekspres do użytku domowego jest pełen najnowszych technologii, zapewniających doskonałe rezultaty podczas przygotowywania specjałów kawowych. Wykonany z najwyższej jakości materiałów, ze szwajcarską precyzją, z przejrzystym designem GIGA 6 - to emanacja mocy i doświadczenia.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 14 999,00 zł
szt.
  • nowość

Ekspres do kawy JURA WE6

Ekspres do kawy JURA WE6
Ekspres do kawy JURA WE6

Dla miłośników klasyki

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. Nowy model ekspresu do kawy JURA - WE6 przyrządzi pełną gamę klasycznych specjałów kawowych, takich jak ristretto, espresso i kawa. Zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów, zasobnik na ziarna kawy o pojemności 500 g i zbiornik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy w miejscu pracy. Umieszczone z przodu przyciski bezpośredniego wyboru oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta nawet dla kogoś, kto obsługuje go po raz pierwszy.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 5 990,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome

Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome
Ekspres do kawy JURA WE8 Chrome

Dla miłośnikowywch kawowych specjałów

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Uskrzydla myśli i wspiera kreatywność. Dlatego bez kawy nie można sobie wyobrazić żadnego miejsca pracy. W pełni automatyczny ekspres do kawy JURA - WE8 to idealne urządzenie dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak, różnorodność specjałów kawowych i walory estetyczne. Zbiornik na wodę o pojemności 3 litrów, zasobnik na ziarna kawy o pojemności 500 g i zbiornik na fusy mieszczący 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy w miejscu pracy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak latte
macchiato, flat white czy cappuccino za naciśnięciem jednego przycisku, bez konieczności przesuwania filiżanki. Umieszczone z przodu przyciski bezpośredniego wyboru oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta nawet dla kogoś, kto obsługuje go po raz pierwszy.

Dostępność: brak towaru

Cena: 8 490,00 zł

Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox

Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox
Ekspres do kawy JURA WE8 Dark Inox

Specjały kawowe w miejscu pracy

Wszędzie tam, gdzie klienci, pracownicy i goście piją kawę, panuje przyjemna atmosfera, ponieważ kawa rozluźnia, sprzyja komunikacji i zwiększa produktywność. Ekspres WE8 w sam raz nadaje się dla osób ceniących sobie wyjątkowy smak, różnorodność specjałów kawowych i walory estetyczne. Zbiornik wody o pojemności 3 l, pojemnik na ziarna mieszczący 500 g ziaren i pojemnik na fusy z 25 porcji sprawiają, że elegancki, profesjonalny, automatyczny ekspres do kawy sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie codziennie wypijanych jest około 30 specjałów kawowych. Innowacyjne technologie rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Dzięki funkcji One Touch można wyczarować takie modne specjały, jak kawa latte macchiato, kawa flat white czy kawa cappuccino, za naciśnięciem przycisku. Umieszczone z przodu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa ekspresu jest dziecinnie prosta również dla niewprawnych użytkowników. WE8 z elementami w szlachetnym kolorze Dark Inox jest modną ozdobą każdej kuchni dzięki przejrzystemu wzornictwu opartemu na prostych liniach.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 8 490,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA X6

Ekspres do kawy JURA X6
Ekspres do kawy JURA X6
Solidny profesjonalista od zaparzania czarnej kawy i wody na herbatę

Jeśli chcemy przygotować doskonałe specjały kawy czarnej, przyrządzić dzbanek kawy lub przygotować gorącą wodę do herbaty na dwóch różnych poziomach temperatury, wówczas najlepiej sprawdzą się modele X6. Zawsze idealny rezultat mielenia i aromat głębszy o 12,2%* zapewnia pionierska innowacja: profesjonalny młynek Aroma. Łatwo zrozumiała koncepcja obsługi sprawdza się szczególnie wtedy, gdy urządzenie jest obsługiwane samodzielnie przez pracowników lub gości. Możliwa jest oczywiście zmiana położenia wszystkich specjałów kawowych na wyświetlaczu modelu X6. Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę i dodatkowemu, stabilnemu systemowi uzupełniania świeżej wody model X6 nadaje się zarówno do zastosowań mobilnych, jak i w stałych miejscach.

*) Profesjonalny młynek Aroma w porównaniu z młynkami tradycyjnymi

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 9 999,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA X8

Ekspres do kawy JURA X8
Ekspres do kawy JURA X8

Wytrzymały, uniwersalny profesjonalista od parzenia specjałów kawowych

Fascynująca uniwersalność modelu X8: Opanował do perfekcji sztukę parzenia całego spektrum specjałów kawowych z dodatkiem mleka lub pianki mlecznej, a także pełnego zakresu specjałów  kaw czarnych aż po klasyczny dzbanek kawy. Zawsze idealny rezultat mielenia i aromat głębszy o 12,2%* zapewnia pionierska innowacja: profesjonalny młynek Aroma. Ponadto posiada kilka poziomów temperatury gorącej wody, co szczególnie doceniają miłośnicy herbaty. Za pomocą solidnej, podwójnej wylewki z regulacją wysokości można za naciśnięciem jednego przycisku przygotować jeden lub jednocześnie dwa specjały kawowe. Dzięki praktycznej tacy ułatwiającej ustawienie filiżanki szczególnie dobrze sprawdza się w strefach samoobsługowych. Jest to możliwe również dzięki dużym, rozmieszczonym w przejrzysty sposób przyciskom sterującym. W zależności od indywidualnych potrzeb można dowolnie zmieniać położenie specjałów kawowych na wyświetlaczu. Model X8 doskonale sprawdza się w zastosowaniach mobilnych i stacjonarnych, zarówno ze standardowym, dużym zbiornikiem na wodę, jak i dodatkowym, stabilnym systemem uzupełniania świeżej wody.

*) Profesjonalny młynek Aroma w porównaniu z młynkami tradycyjnymi

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 11 990,00 zł
szt.

Ekspres do kawy Jura X10

Ekspres do kawy Jura X10
Ekspres do kawy Jura X10

Profesjonalista ds. specjałów kawowych – nowoczesny, solidny, wygodny, wszechstronny

Model X10 przekonuje wszechstronnością, łatwością obsługi i indywidualnością. Oferuje 31 różnych specjałów, obejmując w ten sposób całe spektrum kaw z dodatkiem mleka lub pianki mlecznej, a także pełen zakres specjałów z kawy czarnej.
Zawsze idealny rezultat mielenia i aromat głębszy o 12,2%* zapewnia pionierska innowacja: profesjonalny młynek Aroma. Dzięki funkcji One-Touch Lungo model ten zachwyca kawą Barista i lungo Barista. Ponadto ma kilka poziomów temperatury gorącej wody, co szczególnie doceniają miłośnicy herbaty. Za pomocą solidnej, podwójnej wylewki z regulacją wysokości można za naciśnięciem jednego przycisku wlać do filiżanek lub szklanek jeden lub jednocześnie dwa specjały kawowe. Obsługa za pośrednictwem kolorowego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 4,3" jest w pełni intuicyjna.
Zrozumiałe, nowoczesne symbole same prowadzą niewprawnego użytkownika do celu. W zależności od indywidualnych potrzeb można dowolnie programować i nazywać specjały kawowe. Standardowe wyposażenie w duży pojemnik na ziarna mieszczący 1 kg, 5-litrowy zbiornik na wodę i pojemnik na fusy o pojemności 40 porcji ogranicza do minimum czynności związane z uzupełnianiem.

*) Profesjonalny młynek Aroma w porównaniu z młynkami tradycyjnymi

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 12 900,00 zł
szt.

Ekspres do kawy Jura Giga X3

Ekspres do kawy Jura Giga X3
Ekspres do kawy Jura Giga X3

Elastyczność na wyższym poziomie

Dzięki modelowi GIGA X3 JURA prezentuje imponującą siłę szwajcarskiej innowacyjności i profesjonalizmu aż po najdrobniejsze detale. Ekspres przekonuje jakością, funkcjonalnością i niezawodnością w miejscach, gdzie przyrządza się do 150 filiżanek kawy dziennie. Maksymalna wydajność pod każdym względem sprawia, że ten nowoczesny ekspres automatyczny idealnie spełnia wymogi dużych biur, jadalni, sal seminaryjnych i konferencyjnych oraz stref samoobsługowych.

Dostępność: dostępny na zamówienie

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 22 990,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA GIGA X3c z przyłączem wody

Ekspres do kawy JURA GIGA X3c z przyłączem wody
Ekspres do kawy JURA GIGA X3c z przyłączem wody
Skuteczność na wyższym poziomie

Dzięki modelowi GIGA X3c JURA prezentuje imponującą siłę szwajcarskiej innowacyjności i profesjonalizmu aż po najdrobniejsze detale. Ekspres przekonuje jakością, funkcjonalnością i niezawodnością w miejscach, gdzie przyrządza się do 150 filiżanek kawy dziennie. Maksymalna wydajność pod każdym względem sprawia, że ten nowoczesny ekspres automatyczny idealnie spełnia wymogi dużych biur, jadalni, sal seminaryjnych i konferencyjnych oraz stref samoobsługowych.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 23 990,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA GIGA X8 Aluminium/ Black

Ekspres do kawy JURA GIGA X8 Aluminium/ Black
Ekspres do kawy JURA GIGA X8 Aluminium/ Black

Stworzony do zadań specjalnych

Wraz z modelem GIGA X8 JURA przedstawia zupełnie nową generację automatycznych ekspresów do kawy, przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Model ten bryluje pod każdym względem i jest 4 razy bardziej profesjonalny: 

  1. Dzięki zastosowaniu zupełnie nowych komponentów wewnętrznych model GIGA X8 jest bardziej wytrzymały, wydajny, inteligentny i łatwiejszy w serwisowaniu.
  2. Podwójna wylewka jest dokładnie dopasowana do potrzeb i wymogów profesjonalnych zastosowań.
  3. Tacę ociekową można łatwo wyjąć i opróżnić jedną ręką, a poza tym można ją myć w zmywarce.
  4. Dotykowy wyświetlacz umożliwia intuicyjną i łatwą obsługę oraz zapewnia maksymalną elastyczność.

Dzięki modelowi GIGA X8 JURA prezentuje imponującą siłę szwajcarskiej innowacyjności i profesjonalizmu aż po najdrobniejsze detale. Ekspres przekonuje jakością, funkcjonalnością i niezawodnością w miejscach, gdzie przyrządza się do 200 filiżanek kawy dziennie. Maksymalna wydajność pod każdym względem sprawia, że ten nowoczesny ekspres automatyczny idealnie spełnia wymogi budynków piętrowych, sal konferencyjnych lub rozwiązań Coffee to Go.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 29 990,00 zł
szt.

Ekspres do kawy JURA GIGA X8c Aluminium/Black z przyłączem wody

Ekspres do kawy JURA GIGA X8c  Aluminium/Black z przyłączem wody
Ekspres do kawy JURA GIGA X8c Aluminium/Black z przyłączem wody

Stworzony do zadań specjalnych

Wraz z modelem GIGA X8c JURA przedstawia zupełnie nową generację automatycznych ekspresów do kawy, przeznaczonych do profesjonalnego użytku. Model ten bryluje pod każdym względem i jest 4 razy bardziej profesjonalny: 

  1. Dzięki zastosowaniu zupełnie nowych komponentów wewnętrznych model GIGA X8c jest bardziej wytrzymały, wydajny, inteligentny i łatwiejszy w serwisowaniu.
  2. Podwójna wylewka jest dokładnie dopasowana do potrzeb i wymogów profesjonalnych zastosowań.
  3. Tacę ociekową można łatwo wyjąć i opróżnić jedną ręką, a poza tym można ją myć w zmywarce.
  4. Dotykowy wyświetlacz umożliwia intuicyjną i łatwą obsługę oraz zapewnia maksymalną elastyczność.

Dzięki modelowi GIGA X8c JURA prezentuje imponującą siłę szwajcarskiej innowacyjności i profesjonalizmu aż po najdrobniejsze detale. Ekspres przekonuje jakością, funkcjonalnością i niezawodnością w miejscach, gdzie przyrządza się do 200 filiżanek kawy dziennie. Maksymalna wydajność pod każdym względem sprawia, że ten nowoczesny ekspres automatyczny idealnie spełnia wymogi budynków piętrowych, sal konferencyjnych lub rozwiązań Coffee to Go.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena: 31 990,00 zł
szt.

Profesjonalny express do kawy - czym powinien się wyróżniać?

Czym powinny charakteryzować się ekspresy do kawy? Profesjonalne modele dobrze, aby były nie tylko banalnie proste w obsłudze, ale też w konserwacji, a także posiadały skuteczne programy czyszczenia. Równie ważnym atutem jest pojemność oraz czas przygotowywania napoju. Profesjonalne ekspresy do kawy powinny zostać wyposażone w wylewki z możliwością regulacji wysokości. Tego typu rozwiązanie umożliwia przygotowanie napojów zarówno w małej filiżance, jak i wyższych szklankach, najczęściej wykorzystywanych do latte macchiato. Jeśli ekspres ma się spełnić w roli wyposażenia kawiarni, warto również zwrócić uwagę na wielkość pojemników, w których umieszcza się kawę, mleko, wodę, a nawet fusy. Niemniej, czym byłby profesjonalny ekspres do kawy od Jura, gdyby nie jednostka zaparzająca oraz młynek, które wpływają zarówno na pracę sprzętu, jak i aromat oraz smak przygotowywanej kawy? Jeśli uwielbiasz ją z nutką spienionego mleka, to wielofunkcyjny spieniacz również powinien znaleźć się w Twoim urządzeniu. Umożliwi nie tylko na przygotowanie aksamitnej pianki, ale także bazy do wielu smakowitych deserów.

Jakie modele znajdziesz na Proficafe.pl?

Na rynku sprzętu AGD można znaleźć naprawdę wiele profesjonalnych ekspresów do kawy. Nie mogło ich zabraknąć również na Proficafe.pl. W codziennym użytkowaniu bez wątpienia świetnie sprawdzą się takie modele, jak WE6, WE8 w wersji Chrome bądź Dark Inox, które zostały dodatkowo wyposażone w dyszę do spieniania mleka. Podobnie jak profesjonalny express do kawy X6, X8 czy X10 z niezawodnym młynkiem Aroma. Nie można jednak zapomnieć, że profesjonalne ekspresy do kawy od Jura to także podstawowe wyposażenie każdej kawiarni, dlatego jeśli szukasz wysoko wydajnych modeli, które nie tylko będą świetnie się prezentować, ale także gwarantować niepowtarzalny aromat kawy, to takie modele jak X3, X3c z przyłączem do wody czy GIGA X8 i X8c z pewnością są warte swojej ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl