Asortyment Moje zakupy
 • Opcje przeglądania

  Technologia firmy JURA

  O firmie JURA to firma produkująca automatyczne ekspresy do kawy klasy Premium, całkowicie opracowane w Szwajcarii. Produkty JURA są utożsamiane z najlepszą jakością parzonej kawy, maksymalną prostotą obsługi i wyjątkowym wzornictwem. Szwajcarska firma, założona w 1931 roku, działa w około 50 krajach na całym świecie i jest liderem innowacji w kategorii automatycznych ekspresów do kawy.
     
  Technologie  
  Proces Ekstrakcji
  Pulsacyjnej (P.E.P.®)
  Innowacyjny, opatentowany, wydłużony proces zaparzania, który optymalizuje czas ekstrakcji kawy oferując pełnię smaku i aromatu w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Dzięki procesowi podawania wody przez pompę w krótkich interwałach możemy uzyskać idealny czas zaparzania, dzięki czemu crema będzie jeszcze gęstsza, a body uzyska perfekcyjny, ciemny kolor. P.E.P. jest idealnym rozwiązaniem dla kaw krótkich, takich jak ristretto czy espresso, w których aromat oraz głębia smaku są najbardziej intensywne. Innowacyjny, opatentowany, wydłużony proces zaparzania, który optymalizuje czas ekstrakcji kawy oferując pełnię smaku i aromatu w standardzie najlepszych światowych kawiarni. Dzięki procesowi podawania wody przez pompę w krótkich interwałach możemy uzyskać idealny czas zaparzania, dzięki czemu crema będzie jeszcze gęstsza, a body uzyska perfekcyjny, ciemny kolor. P.E.P. jest idealnym rozwiązaniem dla kaw krótkich, takich jak ristretto czy espresso, w których aromat oraz głębia smaku są najbardziej intensywne.
     
  Inteligentny System Wstępnego Zaparzania (I.P.B.A.S.) Opatentowane, unikalne na rynku rozwiązanie automatycznie dostosowujące ilość wody podczas wstępnego zaparzania, proporcjonalnie do ilości zmielonej kawy, aby uwolnić optymalny smak i aromat przygotowywanego specjału. Niewielka ilość wody zostaje podgrzana i doprowadzona do jednostki zaparzającej, gdzie następuje zwilżenie zmielonej kawy. Zwilżona kawa pęcznieje, umożliwiając swobodny przepływ wody. Tak przeprowadzony proces wstępnego zaparzania, pozwala wydobyć pełnię smaku i aromatu z różnorodnych mieszanek świeżo palonych ziaren kawy.
     

  Inteligentny System
  Wody (I.W.S.)

  Opatentowana, innowacyjna technologia filtracji wody I.W.S. z jedynym na rynku czujnikiem filtra CLARIS Smart działającym w technologii RFID (komunikacja za pomocą fal radiowych). Ekspres automatycznie rozpoznaje zainstalowany filtr, bez konieczności aktywowania go w menu, jak również informuje użytkownika o konieczności jego wymiany. Zużytych filtrów nie można ponownie użyć. Automatyczny ekspres do kawy przechodzi od razu w tryb odkamieniania i pozostaje w nim do momentu założenia nowego filtra.
     
  Technologia Gładkiej Pianki Rewolucyjna Technologia Gładkiej Pianki z nową, zintegrowaną dyszą spieniającą przygotuje delikatną, doskonałej jakości, puszystą piankę mleczną o drobnej teksturze i długo utrzymującej się konsystencji. Dzięki systemowi regulacji temperatury mleka i pianki mlecznej, który jest nowością w skali światowej, powstają wyrafinowane i modne specjały na najwyższym poziomie. Przestawienie z mleka na piankę mleczną odbywa się w pełni automatycznie.
     
  Aplikacja JURA Operating Experience (J.O.E.®) Dzięki aplikacji J.O.E. możesz łatwo sterować ekspresem do kawy JURA, korzystając z ekranu dotykowego smartfona. Aplikacja na bieżąco informuje o aktualnym statusie urządzenia i wezwaniach do działania, np. kiedy trzeba uzupełnić wodę lub ziarna kawy. J.O.E. jest kompatybilny ze wszystkimi ekspresami automatycznymi JURA wyposażonymi w funkcję Smart Connect.
     
  SWISS MADE Szwajcarskie standardy produkcji i stała kontrola jakości ma bezpośredni wpływ na zadowolenie klientów, ponieważ wybierając ekspres JURA decydują się na:
  - trwałą jakość
  - wiele lat funkcjonowania bez usterek
  - szeroki wybór specjałów za naciśnięciem jednego   przycisku
  - wyróżniający się design
  - innowację i precyzję wykonania
     
  Gwarancja DOOR-TO-DOOR JURA jako globalny lider innowacji w zakresie automatycznych ekspresów do kawy za podstawowe wartości stawia precyzję, trwałość oraz jakość obsługi klienta - na każdym etapie eksploatacji urządzenia, od rekomendacji właściwego urządzenia po pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.
  Wszystkie zakupione ekspresy w okresie gwarancji objęte są darmową usługą „door to door”. Oznacza to, że bezpłatnie zapewnimy przesyłkę kurierską w obie strony jeśli w okresie gwarancji wystąpi usterka, która wymagać będzie dostarczenia urządzenia do naszego serwisu. Wszystkie ekspresy zakupione przez osoby prywatne objęte są standardową 25-miesięczną gwarancją.
     
  Design Ekspresy do kawy JURA to przede wszystkim szwajcarska precyzja i zaawansowane technologie zamknięte w idealnej bryle o wyjątkowym wzornictwie. Charakterystyczne, czyste linie w połączeniu z chromowanymi detalami i ciekawymi szczegółami, takimi jak oświetlenie zbiornika wody, czy oświetlenie filiżanek są wyrazem stylu i elegancji w każdym calu. Regularne, symetryczne kształty, harmonijne linie i dbałość o estetykę wykonania najdrobniejszych detali.
     
  Koncepcja prostej obsługi Duży kolorowy wyświetlacz TFT i przyciski bezpośredniego wyboru najkrótsza i najszybsza droga do ulubionego specjału. Ekspresy JURA są bardzo proste w obsłudze - a większość czynności sprowadza się do naciśnięcia jednego przycisku. Do tego według najprostszej koncepcji obsługi JURA - urządzenie w pełni obsłużmy od frontu - uzupełnimy wodę czy dosypiemy ziaren.

   

  Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium