• Promocja

Ekspresy do kawy wynajem

Dobra kawa to taka, która została zaparzona w ekspresie ciśnieniowym. Coraz więcej osób się o tym przekonuje i myśli o zakupie takiego urządzenia do domu lub firmy. Profesjonalny ekspres, który sprosta wyzwaniu zaparzenia kilkudziesięciu kaw dziennie, to spory wydatek. Na szczęście istnieje rozwiązanie, dzięki któremu można cieszyć się zaletami ekspresu bez jego kupowania - dzierżawa.

Wśród licznych powodów, dla których coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z usługi wynajmu ekspresów, głównym jest właśnie oszczędność pieniędzy. W wielu przypadkach zakup własnego urządzenia jest po prostu nieopłacalny. Z wynajmu mogą korzystać zarówno małe, jak i duże firmy oraz lokale gastronomiczne.

Sprawdź ofertę wynajmu ekspresów do kawy firmy Profi-Cafe - wypożyczenie ekspresu do kawy w Zielonej Górze i nie tylko jest prostsze i tańsze niż myślisz.

Wynajem, dzierżawa ekspresów do kawy

Ekspres do kawy do biura dzierżawa - dlaczego warto

Już na etapie rekrutacji pracowników firmy chwalą się nielimitowaną dostępnością do najwyższej jakości kawy. Rzeczywistość potwierdza, że pracownicy firm chcą pić dobrą kawę i wymagają jej od pracodawcy. Aby sprostać wymaganiom i nie zrujnować budżetu firmy, zwłaszcza gdy jest to start-up, warto postawić na wynajem ekspresu do kawy.

Ekspres do kawy do kawiarni leasing

Sercem każdej kawiarni jest profesjonalny ekspres do kawy. To duża inwestycja, która jest konieczna i przynosi korzyści - od smaku kawy zależą opinie klientów i ich przywiązanie do miejsca. Leasing w tym przypadku jest niewątpliwie wart rozważenia. Procedura jest zbliżona do zakupu ratalnego, z tym że przedsiębiorca ma dodatkowe korzyści - możliwość wpisania kolejnych spłat w koszty uzyskania przychodu, elastyczne zróżnicowanie rat, pierwszeństwo wykupu sprzętu. Ponadto, decydując się na leasing za pośrednictwem Profi-Cafe, właściciel kawiarni w czasie trwania umowy otrzymuje montaż ekspresu, szkolenia dla pracowników z obsługi urządzenia, bezpłatne filtry do wody i środki do odkamieniania.

Ekspres do kawy wypożyczalnia

Również osoby prywatne mogą skorzystać z naszych usług. W momencie, gdy ulubiony ekspres do kawy ulegnie awarii, my spieszymy z pomocą i oferujemy wynajem urządzenia na dowolny okres. Niekoniecznie musisz być mieszkańcem Zielonej Góry, Poznania i okolic, nasza wypożyczalnia działa również wysyłkowo - ustalony ekspres dostarczymy pod drzwi.

Wynajem ekspresów do kawy od Profi-Cafe – korzyści

Oferowany przez naszą firmę wynajem ekspresów do kawy cieszy się tak wieloma pozytywnymi opiniami głownie przez to, że oferujemy naszym Klientom urządzenia z najwyższej półki, od najlepszych światowych producentów. To właśnie między innymi dlatego nasze ekspresy działają sprawnie i bardzo rzadko ulegają różnego rodzaju awariom. Nasi Klienci mogą cieszyć się najlepszymi ekspresami do kawy bez konieczności wydawania znacznych sum pieniędzy. Jeżeli również i Państwa zainteresowała nasza oferta wynajmu, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą.

Korzyści z dzierżawy:

  • Brak kosztów związanych z eksploatacją;
  • Zapewnienie stałych dostaw kawy i herbaty do 24 h na terenie Poznania i Zielonej Góry;
  • Atrakcyjne ceny kawy w trakcie trwania umowy;
  • Gwarancja stałej obsługi serwisowej;
  • Fachowa pomoc serwisantów;
  • Szybka dostawa urządzeń;
  • Ekspres zastępczy na czas ewentualnej naprawy;
  • Priorytet na wypożyczenie dodatkowego ekspresu na czas eventu lub wyjazdu poza główną siedzibę.

Dla wszystkich Klientów zainteresowanych wynajmem ekspresów kawy oraz dystrybutorów do wody oferujemy szeroki zakres oferty dostosowany indywidualnie do każdego klienta.

Dla wszystkich Klientów zainteresowanych wynajmem ekspresów kawy oraz dystrybutorów do wody oferujemy szeroki zakres oferty dostosowany indywidualnie do każdego klienta. Działamy na terenie Zielonej Góry, Lubonia i Poznania stacjonarnie, a także zdalnie na terenie całego kraju.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres biuro@profi-cafe.pl lub telefonicznie +48662853139

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl