• Promocja

Opcje przeglądania

Odkamienianie ekspresów do kawy

Odkamienianie ekspresów do kawy Jura

Nie wyobrażasz sobie poranka bez ulubionej kawy? Chcesz wydłużyć trwałość posiadanego przez Ciebie ekspresu? W takim razie musisz bezwzględnie pamiętać o poddawaniu urządzenia regularnemu czyszczeniu oraz konserwacji. Pomogą Ci w tym m.in. profesjonalne preparaty tudzież środki czyszczące w postaci płynnej bądź tabletek. Oczywiście nie mogło ich zabraknąć również w naszym sklepie internetowym. W szerokim asortymencie Proficafe.pl znajdziesz nie tylko wysokiej jakości filtry do wody czy akcesoria czyszczące, ale także dedykowane ekspresom Jura tabletki do odkamieniania. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i daj drugie życie swojemu ekspresowi do kawy!

Ekspres Jura - odkamienianie urządzenia na najwyższym poziomie

Wraz z upływem czasu w ekspresie do kawy odkłada się osad z kamienia, o którym urządzenie automatycznie informuje użytkownika. W takim wypadku niezbędne okazuje się przeprowadzanie procesu odkamieniania. Jura z myślą o miłośnikach aromatycznej kawy przygotował zarówno filtry oraz tabletki czyszczące, jak i profesjonalne preparaty do odkamieniania. Wbrew pozorom proces usuwania osadu z kamienia jest znacznie łatwiejszy, niż mogłoby się wydawać. Dlaczego? Otóż, jeśli stosujesz filtry CLARIS, również dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego, komunikat ten nie powinien się pojawiać, gdyż systematyczne wymienianie elementu zapewnia odpowiednią ochronę sprzętu. Należy jednak pamiętać, że podobnie jak inne urządzenia techniczne ekspres powinien raz na jakiś czas zostać poddany odkamienianiu m.in. w celu dokładnej dezynfekcji. Wystarczy, że produkty do odkamieniania Jura w postaci tabletek rozpuścisz w wodzie, a następnie preparat wlejesz do pustego zbiornika na wodę, postępując zgodnie z wyświetlaną przez urządzenie instrukcją.

Odkamienianie ekspresu Jura a produkty do konserwacji

Przed rozpoczęciem odkamienienia ekspresu Jura należy zwrócić szczególną uwagę na zastosowanie tylko i wyłącznie oryginalnych produktów, które znajdziesz w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego. Proponujemy zarówno tabletki odkamieniające 3 × 3, jak i dwufazowe tabletki odkamieniające. Oba środki nie posiadają w swoim składzie fosforanów i – co więcej – dokładnie oczyszczą posiadane przez Ciebie urządzenia z kamiennego osadu, nie pozostawiając resztek, a zarazem zapewnią trwałą ochronę przed wystąpieniem korozji przewodów i termobloku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl