Asortyment Moje zakupy
 • Opcje przeglądania
  Kategorie
  Producent
  Pojemnik na fusy (maks. ilość porcji)
  Aktywny monitoring ilości ziaren
  Pojemność pojemnika na ziarna kawy
  Pojemność zbiornika wody
  Ciśnienie
  Wielkość jednostki zaparzającej
  Zintegrowana jednostka zaparzająca
  Podświetlenie szklanek
  Możliwość obsługi smartfonem
  Woda na zieloną herbatę
  Gorąca woda (na herbatę)
  Personalizacja specjałów
  Regulacja młynka
  Rodzaj młynka
  Rodzaj specjałów
  Ilość kaw dziennie
  Cena
  • od
   do

  Jura X4

  Potrzebujesz ekspresu do strefy samoobsługowej, przestrzeni socjalnej w swojej firmie, do stołówki czy biura typu open space? Proponujemy profesjonalne urządzenie Jura X4, serwujące specjały takie, jak ristretto, espresso, kawę tradycyjną i specjalną oraz gorącą wodę w odpowiedniej temperaturze dla smakoszy herbaty czarnej i zielonej. Dostępna jest również opcja przygotowania podwójnej kawy, intensywnego espresso doppio oraz dzbanuszka kawy.

  Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej zapewnia przyrządzenie najwyższej jakości espresso, porównywalnej do serwowanych przez profesjonalnych baristów. W cenie Jura X4 otrzymasz także możliwość zdalnej obsługi urządzenia. Ekspres do kawy jest bowiem kompatybilny z Jura Operating Experience, czyli aplikacji udostępniającej wszystkie funkcje urządzenia na smartfonach i tabletach.

  Programowanie i standardy ekspresu Jura X4

  Wśród funkcji dostępnych dla użytkowników Jura X4 znajduje się programowanie i ustawianie indywidualne ilości wody na kawę oraz możliwość wyboru aż 10 poziomów jej mocy. Można również zaprogramować temperaturę parzenia napoju oraz ustawić temperaturę gorącej wody, odpowiedniej do przyrządzenia herbaty. W ekspresie Jura X4 znajduje się także licznik z możliwością odczytu liczby przyrządzonych napojów.

  Zainstalowany tryb oszczędzania energii oraz przełącznik Zero-Energy odłączający urządzenie w trybie oczekiwania, zapewnią kontrolę nad zużyciem prądu. Można również samodzielnie zaprogramować czas wyłączania ekspresu do kawy.

  Funkcjonalne i efektowne przygotowanie specjałów

  Dwanaście specjałów oraz intuicyjna obsługa urządzenia to tylko część zalet ekspresu Jura X4. Napoje przyrządzisz za pomocą jednego przycisku, a wysoka wydajność ekspresu pozwoli na przygotowanie ponad 100 kaw dziennie. Duży zasobnik na ziarno kawy oraz pojemnik na wodę mieszący 5 litrów, zapewniają komfortowe korzystanie z urządzenia. Duży jest także zbiornik na odpady, mieszczący aż 40 porcji fusów.

  Regulowana wylewka kawy pozwala na użycie naczyń o różnej wysokości. Wyprodukowany w Szwajcarii ekspres Jura X4 odznacza się też atrakcyjnym designem. To zarówno efektowna, nowoczesna obudowa w kolorze doskonale komponującym się z współczesnymi aranżacjami wnętrz, jak i wyjątkowy sposób prezentacji kawy, do którego służy podświetlanie filiżanek w kolorze bursztynowym i białym.

  Pielęgnacja i konserwacja ekspresu Jura X4

  Codzienna pielęgnacja i regularne czyszczenie systemów urządzenia przebiega sprawnie, dzięki zintegrowanemu programowi płukania, czyszczenia i odkamieniania. Działa także wbudowany system monitoringu napełnienia tacy ociekowej. Do ekspresów dedykowane są filtry Claris Pro Smart, dostępne w naszym asortymencie. Pozwalają one korzystać z każdej bieżącej wody, odfiltrowując z niej substancje szkodliwe, jak i nadmiar wapnia.

  Ekspres automatyczny Jura jest wyposażony w bezobsługową jednostkę zaparzającą, która oczyszcza się samoczynnie, po naciśnięciu tylko jednego przycisku. Do czyszczenia stosowane są tabletki Jura usuwające pozostałości tłuszczu kawowego i resztek, zapewniając przy tym zarówno higieniczną czystość, jak i wydłużając okres użytkowania ekspresu.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium