Asortyment Moje zakupy
 • Opcje przeglądania
  Producent
  Cena
  • od
   do

  Jura X4

  Potrzebujesz ekspresu do strefy samoobsługowej, przestrzeni socjalnej w swojej firmie, do stołówki czy biura typu open space? Proponujemy profesjonalne urządzenie Jura X4, serwujące specjały takie, jak ristretto, espresso, kawę tradycyjną i specjalną oraz gorącą wodę w odpowiedniej temperaturze dla smakoszy herbaty czarnej i zielonej. Dostępna jest również opcja przygotowania podwójnej kawy, intensywnego espresso doppio oraz dzbanuszka kawy.

  Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej zapewnia przyrządzenie najwyższej jakości espresso, porównywalnej do serwowanych przez profesjonalnych baristów. W cenie Jura X4 otrzymasz także możliwość zdalnej obsługi urządzenia. Ekspres do kawy jest bowiem kompatybilny z Jura Operating Experience, czyli aplikacji udostępniającej wszystkie funkcje urządzenia na smartfonach i tabletach.

  Programowanie i standardy ekspresu Jura X4

  Wśród funkcji dostępnych dla użytkowników Jura X4 znajduje się programowanie i ustawianie indywidualne ilości wody na kawę oraz możliwość wyboru aż 10 poziomów jej mocy. Można również zaprogramować temperaturę parzenia napoju oraz ustawić temperaturę gorącej wody, odpowiedniej do przyrządzenia herbaty. W ekspresie Jura X4 znajduje się także licznik z możliwością odczytu liczby przyrządzonych napojów.

  Zainstalowany tryb oszczędzania energii oraz przełącznik Zero-Energy odłączający urządzenie w trybie oczekiwania, zapewnią kontrolę nad zużyciem prądu. Można również samodzielnie zaprogramować czas wyłączania ekspresu do kawy.

  Funkcjonalne i efektowne przygotowanie specjałów

  Dwanaście specjałów oraz intuicyjna obsługa urządzenia to tylko część zalet ekspresu Jura X4. Napoje przyrządzisz za pomocą jednego przycisku, a wysoka wydajność ekspresu pozwoli na przygotowanie ponad 100 kaw dziennie. Duży zasobnik na ziarno kawy oraz pojemnik na wodę mieszący 5 litrów, zapewniają komfortowe korzystanie z urządzenia. Duży jest także zbiornik na odpady, mieszczący aż 40 porcji fusów.

  Regulowana wylewka kawy pozwala na użycie naczyń o różnej wysokości. Wyprodukowany w Szwajcarii ekspres Jura X4 odznacza się też atrakcyjnym designem. To zarówno efektowna, nowoczesna obudowa w kolorze doskonale komponującym się z współczesnymi aranżacjami wnętrz, jak i wyjątkowy sposób prezentacji kawy, do którego służy podświetlanie filiżanek w kolorze bursztynowym i białym.

  Pielęgnacja i konserwacja ekspresu Jura X4

  Codzienna pielęgnacja i regularne czyszczenie systemów urządzenia przebiega sprawnie, dzięki zintegrowanemu programowi płukania, czyszczenia i odkamieniania. Działa także wbudowany system monitoringu napełnienia tacy ociekowej. Do ekspresów dedykowane są filtry Claris Pro Smart, dostępne w naszym asortymencie. Pozwalają one korzystać z każdej bieżącej wody, odfiltrowując z niej substancje szkodliwe, jak i nadmiar wapnia.

  Ekspres automatyczny Jura jest wyposażony w bezobsługową jednostkę zaparzającą, która oczyszcza się samoczynnie, po naciśnięciu tylko jednego przycisku. Do czyszczenia stosowane są tabletki Jura usuwające pozostałości tłuszczu kawowego i resztek, zapewniając przy tym zarówno higieniczną czystość, jak i wydłużając okres użytkowania ekspresu.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium