Przejdź do głównej treści
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Porównaj
Producent: Coffee Format (przejdź do produktów)

Coffee Format Moduł DOUBLE INSTANT

Przejdź do sekcji Opinie

DOUBLE INSTANT to moduł dedykowany do pracy z ekspresem DOUBLE. Urządzenie przygotowuje napoje bazujące na jednym z trzech produktów instant, a następnie serwuje go poprzez wylewkę formatu DOUBLE. Dzięki modułowi INSTANT na ekranie ekspresu pojawisię jeszcze więcej napojów, które możesz zaproponować swoim klientom. Dedykowany do modelu DOUBLE

Przejdź do pełnego opisu
Cena 7 259,00 zł
szt.
Oblicz ratę w Leasingu
Czas wysyłki: 48 godzin
Dostawa od 0,00 zł - Kurier InPost

Inpost Kurier

Dostępność:
dostępny na zamówienie

Opis

Moduł DOUBLE INSTANT

UWAGA → Tutaj kupujesz moduł Double Instant BEZ GWARANCJI
Kup 12 miesięcy gwarancji dla modułu Double Instant
Kup 24 miesiące gwarancji dla modułu Double Instant

DOUBLE INSTANT to dedykowany moduł zaprojektowany do pracy z formatem DOUBLE. Jego zadaniem jest rozszerzenie oferty o napoje instant takie jak na przykład czekolada. Design DOUBLE INSTANT nawiązuje bezpośrednio do budowy ekspresu, przez co wszystkie urządzenia razem wyglądają wyjątkowo elegancko i spójnie.

Moduł posiada trzy zbiorniki, pierwszy o pojemności 2l oraz dwa pozostałe o pojemności 1,5l każdy, dzięki czemu oferuje bardzo szeroką gamę napojów. Taka możliwość pozwala zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Moduł wyposażony jest również w dwa miksery, które zapewniają dokładne i jednolite wymieszanie składników, czego efektem jest wysoka jakość serwowanych napojów. Gotowa czekolada czy herbata podawane są poprzez wylewkę formatu DOUBLE.

Po skomunikowaniu i podłączeniu modułu DOUBLE INSTANT, z formatem DOUBLE, ekspres pozwala na edycję receptur i dowolne tworzenie nowych, oryginalnych kompozycji, przy wykorzystaniu jednego z trzech produktów instant.

Ważną cechą tego modułu jest także pełna integracja z ekspresem. Oznacza to, że wszystkie powiadomienia i informacje dotyczące modułu wyświetlają się na ekranie ekspresu. Dzięki temu personel obsługujący ekspres ma pełną kontrolę nad działaniem modułu.

 

Dane techniczne
  • Zbiorniki instant: 3 zbiorniki; 1x 2l, 2x 1,5l
  • Waga: 19 kg
  • Zasilanie 220–240 V, 2000W
  • Wymiary (S x G x W) 21,5 x 66 x 42 cm
  • Miksery 2x
  • Bojler 0,7l
  • Zamykanie na kluczyk TAK

Bezpieczeństwo GPRS

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów.

Osoba odpowiedzialna na terenie UE

Aqua Solution Sp. z o.o.

ul. Tadeusza Kościuszki 28/LU3

30-105 Kraków, Polska

122018696 biuro@aquasolution.pl

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz