Asortyment Moje zakupy
 • Ekspres do kawy Franke A800 FM EC

  0
  ilość szt.
  dodaj do przechowalni
  Dostępność: zapytaj o cenę
  Producent: Franke
  Kod produktu: 3267-32420

  Opis

  Średnie i duże kawiarnie
  Franke A800 FM EC, wprowadzając zaawansowaną automatyzację i niespotykaną wydajność do obiegu pracy w kawiarni, należy do własnej klasy super-automatycznych ekspresów do kawy.
  Umożliwiają one przygotowywanie latte, mokki i gorącej czekolady za naciśnięciem jednego przycisku, dzięki czemu wielozadaniowość nabiera nowego znaczenia. Jednak to, co czyni A800 FM EC wyjątkowym, to możliwość regulacji i dbałość o jakość, jaką zwykle spotyka się w wysokiej klasy kawiarniach.
  Dzięki technologii Franke iQFlow, umożliwiającej stworzenie spersonalizowanego profilu kawy, oraz systemowi FoamMaster, umożliwiającemu teksturowanie mleka do dowolnej gęstości i temperatury, ekspres A800 FM EC zapewnia doskonałą jakość w każdej filiżance.
  A800 FM EC to urządzenie przyjazne dla użytkownika, idealne dla kawiarni o szybkim tempie pracy, bogatym menu lub dużej rotacji pracowników. Jedna szybka sesja szkoleniowa przygotowuje początkujących do parzenia kawy jak certyfikowani profesjonaliści.

  Duża restauracja
  Pracownicy restauracji są przyzwyczajeni do określonego tempa i przepływu pracy, aby zapewnić terminową obsługę klientów.

  Przygotuj swoich pracowników na sukces dzięki superautomatycznemu ekspresowi do kawy z jednym przyciskiem, takiemu jak Franke A800 FM EC.
  Wystarczy, że pracownicy wybiorą napój na ekranie dotykowym, a urządzenie samo przygotuje i przeleje go do filiżanki.
  Urządzenie może przygotować więcej niż tylko cappuccino, zbyt gorące lub zimne mleko, gorącą czekoladę, herbatę i inne popularne pozycje z menu restauracji dostępne są za jednym dotknięciem ekranu, co pozwala personelowi szybciej obsługiwać klientów.

  Średnie i duże biuro
  Ekspres do kawy w biurze nie jest niczym niezwykłym. Jednak tym, co sprawia, że ekspres do kawy może służyć w biurze o dużym natężeniu pracy, jest łatwość jego obsługi.
  Większość pracowników biurowych nie ma doświadczenia w obsłudze ekspresów do kawy. Dzięki A800 FM EC nie muszą tego robić. Wystarczy, że wybiorą z menu na ekranie dotykowym żądany napój i poczekają, aż to inteligentne urządzenie przygotuje go dla nich.
  Dzięki programowi EasyClean, urządzenie samo się wyczyści pod koniec dnia dzięki dodatkowi środka czyszczącego. W rezultacie nikt w biurze nie musi przejmować głównych obowiązków związanych z czyszczeniem ekspresu.
  Wyjścia do kawiarni są kosztowne i mogą zakłócić dzień pracy. Zaoszczędź wszystkim czas i pieniądze oraz pomóż swoim pracownikom zwiększyć wydajność dzięki A800 FM EC.

  Kafeteria lub punkt samoobsługowy
  Szukasz ekspresu do kawy, który spełni wymagania firmowej kafeterii lub stanowiska samoobsługowego? A800 FM EC spełni oczekiwania każdego użytkownika dzięki szerokiemu wyborowi opcji i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb.
  Niezależnie od tego, czy chcesz oferować kawę czy cappuccino, ten model przygotuje napoje spełniające standardy wysokiej jakości kawiarni dzięki najnowszej technologii super-automatycznego ekspresu do kawy.
  Ponieważ A800 FM EC może dostarczać tak wiele różnych napojów, w tym gorące i zimne mleko, herbatę, kawę i espresso, nie ma ograniczeń co do jego zastosowań - jest idealny dla każdego miejsca, które potrzebuje urządzenia zapewniającego najwyższej klasy samoobsługę.

  Hotel
  Chcesz dostarczać swoim gościom najwyższej jakości napoje kawowe i gorącą czekoladę o każdej porze dnia i nocy?
  Jako model samoobsługowy, ten ekspres może być obsługiwany bez udziału pracowników.
  Umieść A800 FM EC w jadalni, aby podać gościom doskonałe latte na śniadanie i pozwolić im na luksusowy relaks przy gorącym lub zimnym napoju.

  Opis
  A800 FM EC na nowo definiuje jakość.
  Franke A800 FM EC, produkt szwajcarskiej innowacji, jest rodzajem super-automatycznego ekspresu do kawy, który nigdy wcześniej nie istniał.
  iQFlow zaprasza do zaprojektowania własnego profilu smakowego, oferując dokładność i definicję smaku, które wcześniej były osiągane dzięki starannej ręcznej regulacji mielenia.
  A800 FM EC definiuje również na nowo możliwości super-automatycznego ekspresu do kawy. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby stworzyć własne, unikalne przepisy, od aromatyzowanych gorących latte po zimne mleko z mleczną pianką.

  Wydajny i łatwy w obsłudze ekspres A800 FM EC idealnie pasuje do Twojego modelu biznesowego.
  Ten model przygotowuje do 250 pysznych napojów dziennie dla użytkowników o każdym poziomie umiejętności. Jest to idealny ekspres do kawy dla kawiarni o dużej rotacji, punktów samoobsługowych i firm, które wymagają maksymalnej wydajności.
  System jednego przycisku sprawia, że jest on dostępny zarówno dla niedoświadczonych baristów, jak i dla użytkowników bez żadnego przeszkolenia. Nie ma tu stromej krzywej uczenia się ani ukrytych trybów pracy - po prostu doskonała kawa w jednej chwili.
  Ekspres A800 FM EC może stać się jednym z Twoich najlepszych narzędzi sprzedaży, może być nawet zaprogramowany do wyświetlania dostosowanych do potrzeb wiadomości reklamowych i obrazów, kierując klientów do Twoich specjalnych usług i produktów.

  Franke na nowo odkrywa super-automatyczny ekspres do kawy.
  Franke projektuje super-automatyczne ekspresy do kawy, takie jak A800 FM EC, tak aby były równie samowystarczalne i utalentowane jak barista.
  Oczekuj więcej od swojego ekspresu do kawy, dostarcz więcej swoim klientom.

   

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium