Asortyment Moje zakupy
 • Ekspres do kawy Jura Z10 Aluminium Dark Inox (EA) Signatur Line

  0
  Cena: 12 899,00 zł 12899.00
  ilość szt.
  dodaj do przechowalni
  Dostępność: na wyczerpaniu
  Wysyłka w: 24 godziny

  Opis

  Nowy Inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder)

  Aby zapewnić optymalnie zmieloną kawę do każdego rodzaju specjału, inżynierowie z firmy JURA opracowali Inteligentny młynek P.R.G. (Product Recognising Grinder). Sterowany elektronicznie wielostopniowy wysokowydajny młynek stożkowy ustawia się indywidualnie na wcześniej zdefiniowany stopień zmielenia. Stopień zmielenia sięga od bardzo drobno mielonej kawy do przygotowania krótkich kaw, po grubo mieloną do przedłużonych specjałów. Smakosze jednak nie muszą się tym martwić, ponieważ zmiana stopnia zmielenia odbywa się w pełni automatycznie podczas każdego przyrządzenia, a dzięki funkcji Aroma Selection przed każdym przyrządzeniem ustawienie może być wybrane indywidualnie.

  JURA Z10 Inteligentny Młynek P.R.G.

  Cold Brew – wyjątkowe orzeźwienie

  Dzięki Cold Extraction Process – technologii ekstrakcji kawy na zimno - ekspres Z10 przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Podczas gdy wiele standardowych zimnych napojów kawowych powstaje najczęściej z parzonej na gorąco i schładzanej kawy, w przypadku ekspresu Z10 proces ekstrakcji odbywa się z użyciem zimnej wody, pulsująco, pod wysokim ciśnieniem i z grubiej mieloną kawą. W rezultacie otrzymujemy w filiżance naturalny, orzeźwiający napój, w którym wspaniale dają się wyczuć owocowe aromaty kawy, nietłumione przez goryczkę.

  JURA Z10 zimne napoje

  Jednostka zaparzająca 8 generacji

  Jednostka zaparzająca to serce każdego ekspresu do kawy. Do modelu Z10 firma JURA skonstruowała nową, ósmą generację jednostki zaparzającej. Dzięki wykorzystaniu technologii zaparzania 3D, woda równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy. W efekcie następuje maksymalne wykorzystanie aromatu, zarówno w gorących specjałach, jak i w kawach typu Cold Brew.

   

  JURA Z10 jednostka zaparzająca

  Niezwykła elegancja

  Projekt i staranny dobór materiałów odgrywają ważną rolę w trwałości produktu. JURA zawsze dąży do tego, aby projekt był jak najbardziej funkcjonalny, a dodatkowo po wielu latach nadal wyglądał świeżo i nowocześnie. Bezkompromisowa jakość, trwałe, wysokiej jakości materiały i maksymalna precyzja wykonania gwarantują doskonałość przez cały okres eksploatacji urządzenia. Aluminiowy panel przedni o wklęsło-wypukłych kształtach świadczy o najwyższym standardzie wykonania. Zbiornik na wodę z eleganckim wykończeniem i harmonijną obudową filtra to tylko dwa przykłady dbałości o najdrobniejsze szczegóły. Gdy tylko dotkniesz Z10 poczujesz, co oznacza dla firmy JURA prawdziwa jakość.

  JURA Z10 Dark Inox Signature Line

  Luksus w najwyższej formie

  Do ekspresu Z10 Signature Line JURA poddaje obróbce pełne płyty aluminiowe o grubości trzech milimetrów na fronty i górną część obudowy. W kosztownych etapach produkcji materiał wyjściowy otrzymuje charakterystyczny wygląd linii Z. Elektrochemiczny proces anodowania uszlachetnia powierzchnię. Kolor podkreśla zarówno typowy charakter materiału, jak i jego kształty. Tacka na filiżanki z ciężkiego, chromowanego odlewu cynkowego dopełnia dystyngowany wygląd ekspresu Z10 Signature Line.

  JURA Z10 Signature Line

  Zawartość opakowania

  • Filtr do wody CLARIS Smart z nową osłoną w dwóch kolorach
   (czarny lub biały, zależnie od wersji)
  • Granulki do czyszczenia systemu mleka
  • Pojemnik do czyszczenia systemu mleka w linii Z
  • Miarka do kawy mielonej
  • Instrukcja obsługi
  • Pasek do mierzenia twardości wody
  • Tabletki czyszczące
  • Przewód mleka i wymienna końcówka do dyszy
  • Karta gwarancyjna
  • Broszura pierwszego uruchomienia  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium