Asortyment Moje zakupy
 • Nowość 2023 Jura J8

  Przegląd ekspresu jura j8

  Szanowni Państwo,

  Z nieukrywaną przyjemnością prezentujemy materiały dotyczące najnowszego ekspresu marki JURA – modelu J8, który już jest w sprzedaży i jest dostępny w naszym sklepie.

   Jura J8 Black

  Jura J8 White oraz Jura J8 Black już dostępne w ProfiCafe!


  Nowa generacja popularnej na całym świecie linii J została wyposażona w szereg technicznych innowacji oraz udogodnień, które pozwalają wydobyć jeszcze więcej smaku i aromatu z dostępnych w menu ekspresu specjałów. J8 przygotowuje aż 31 klasyków kawowych, a dodatkowo pasjonatów kaw mlecznych przenosi w zupełnie nowy wymiar przyjemności!

  Przedstawiamy poniżej kilka wyjątkowych cech, wyróżniających model J8:

  • Funkcja Sweet Foam, dedykowana dla specjałów mlecznych, aromatyzuje mleczną piankę ulubionym syropem. Wybierając rodzaj oraz ilość syropu, możemy dostosować smak oraz intensywność pianki mlecznej do swoich osobistych preferencji. Dzięki unikalnej funkcji Sweet Foam, ekspres J8 może tworzyć modne specjały, takie jak Sweet Latte, już za naciśnięciem jednego przycisku.

  Jura J8 NowośćJura J8 White Nowość w ProfiCafe

  • Innowacyjny młynek P.A.G.2+ z funkcją kontroli aromatu, pozwala dostosować grubość mielenia do indywidualnych preferencji, dzięki wskazówkom dostępnym na wyświetlaczu. W zależności od wybranego specjału, funkcja kontroli aromatu może zalecić ustawienie stopnia zmielenia na "łagodne" lub "intensywne". Pozwala to dostosować intensywność naszego specjału w filiżance, jeszcze przed rozpoczęciem mielenia i zachwycić doskonałym smakiem w klasie premium.

  Innowacyjny młynek Jura 8 Proficafe

  • Czujnik filiżanki Coffee Eye to inteligentne rozwiązanie, które sprawia, że przygotowanie idealnej kawy staje się jeszcze łatwiejsze. Coffee Eye wykrywa położenie filiżanki pod wylewką i automatycznie dostosowuje odpowiednio wybór specjałów na wyświetlaczu. Dodatkowo funkcja Coffee Eye nie pozwoli nam przypadkowo przygotować specjału, jeśli pod wylewką nie znajduje się filiżanka. Komfort i bezpieczeństwo użytkowania to cechy, dzięki którym przygotowanie ulubionych specjałów kawowych staje się wyjątkową przyjemnością.

  Nowość Jura J8

  • Gwarancja 50 miesięcy «Door-to-door»

   

  Jura J8 - już w naszym sklepie.

  Zapraszamy

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium