Asortyment Moje zakupy
 • Menu

 • Nowości

 • Outlet

 • Kontakt

 • Strefa marki Jura

 • Wiedza

 • Porady serwisowe

 • Sklepy stacjonarne

 • Opcje przeglądania
  Młynek do kawy P.A.G. (EA) Młynek do kawy P.A.G. (EA)
  Producent: Jura
  Cena: 799,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  MelittaTEST MelittaTEST
  Producent: Melitta
  Cena: 1 699,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Jura ONO Jura ONO
  Producent: Jura
  Cena: 1 799,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Melitta® Solo® czarny E950-101 Melitta® Solo® czarny E950-101
  Producent: Melitta
  Cena: 1 899,00 zł
  szt.
  zobacz więcej
  Melitta® Latticia OT F30/0-100 Melitta® Latticia OT F30/0-100
  Producent: Melitta
  Cena: 2 199,00 zł
  szt.
  zobacz więcej

  Jura ekspresy do kawy Zielona Góra - prostota obsługi i piękno wykonania

  To niezwykłe, że przygotowanie najpyszniejszej kawy jest tak proste. Inżynierowie z firmy Jura w pełni zautomatyzowali urządzenia, by rola użytkownika ograniczyła się do jednego przycisku lub kliknięcia w aplikacji na smartfonie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ekspresy ciśnieniowe Jura zajmują ważne miejsce w obiektach, w których codziennie pojawiają się dziesiątki kawoszy - biurach, firmach (jak, np. salony fryzjerskie, salony samochodowe), hotelach, na lotniskach, barach, instytucjach publicznych. Satysfakcja z obsługi i picia doskonałej kawy współgra z poczuciem estetyki - każdy produkt szwajcarskiej marki zachwyca wzornictwem. Urządzenia były wielokrotnie nagradzane za design. Ekspresy Jura mogą pełnić funkcję dekoracyjną we wnętrzach. Na perfekcyjny wygląd wpływ mają zastosowane materiały najwyższej jakości oraz czyste i proste linie urządzenia. Ekspres do kawy Jura ma wygląd ponadczasowy. Dzięki trwałości i długowieczności mechanizmów będzie ozdobą każdej przestrzeni przez wiele lat.

  Warto dodać, że ekspresy ciśnieniowe Jura - choć są produktami z segmentu premium - to dzięki długotrwałej eksploatacji i wydajności, amortyzują koszt zakupu w czasie eksploatacji.

  Jura sklep internetowy Zielona Góra - ekspresy ciśnieniowe do kawy proficafe.pl

  Wszystkie zalety ekspresów ciśnieniowych do kawy Jura mogą być na Twoich usługach. Produkty Jura są dostępne online - bez wychodzenia z domu czy biura, z dostawą do wskazanego miejsca. Warto kupować tak zaawansowane urządzenia od sprawdzonego dystrybutora - firmy Profi-Cafe. Naszą zielonogórską firmę o krajowym zasięgu działania tworzy zespół pasjonatów kawy z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i serwisie ekspresów najlepszych marek. Wspieramy naszych Klientów usługami serwisowymi, prowadzimy sprzedaż kawy najlepszej do wybranego typu ekspresu. Kompleksowość świadczonych usług daje naszym partnerom oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarantujemy korzystne ceny, a przy niestandardowych zamówieniach, indywidualne rozwiązania.

  Sklep internetowy Jura z Zielonej Góry Twoim partnerem w drodze do najlepszej kawy!

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoper Premium